Organizace koncertu UMBRTKY / Ve spolupráci s Láďou Prusíkem jsem zorganizoval velký koncert grey metalové kapely Umbrtka. Akce se uskutečnila 26. 3. 2022 v KD Šeříkovka v Plzni po nekonečných dvouletých pandemických odkladech a stala se jednou z prvních „pocovidových“ velkých produkcí. Kromě organizace jsem měl na starosti vizuální podobu propagační kampaně. V rámci organizace koncertu jsem připravil speciální limitovanou edici trik. Reporty: FULMOONZine, MarastMusic.
Plyšák ježek, merchandise / Ve spolupráci s rodinou firmou HELI pod vedením Heleny Foltánové, profesionální švadleny v oblasti plyšáků, jsme realizovali ježka, firemní merchandise pro SIZEK s.r.o. Maskot je ručně šitý, má podmanivý pohled a díky jedinečné plyši s dlouhým chlupem je návykový k hlazení a rozcuchávání. Při jeho navrhování jsem se inspiroval logem, stylizovaným ježkem, které jsem pro SIZEK navrhl v roce 2020.
NAŽIVO / S týmem devíti profesionálů napříč profesemi jsme v dubnu 2020 představili pod rouškou celostátní karantény nový projekt NAŽIVO – Živé čtvrteční koncerty ze studia ExAvik. Připravili jsme plnohodnotné zázemí pro kapely, které i v době tvrdých restrikcí chtěly hrát lidem. Naživo. A s kvalitním zvukem i projekcí. Projekt vznikl velmi bleskově. Mým úkolem byla realizace loga a návrh designu webových stránek. V anketě Cena za významnou kulturní událost roku 2020 (v Plzni) jsme s projektem NAŽIVO získali první místo.

Speciální poděkování: Ivo Oskar Osvald – foto koncertu Umbrtky, Ondřej Klášterka – foto ježka, Vladimír Kožíšek – foto NAŽIVO